12.366 kwaliteitsmomenten aangeboden

12 september 2025
  • Accolage
  • Babbelbike
  • Bras Dessus Bras Dessous
  • Croix Rouge de Belgique
  • Labolobo
  • Mobitwin
  • be.Source
  • Autonomie
  • Zelfontplooiing
  • Sociale inclusie
Momenten georganiseerd door onze partners dankzij het Concert des Cœurs 2024.
Balade en TUK TUK
© Labolobo

Terwijl we de voorbereidingen voor het Concert des Cœurs 2025 treffen, blikken we met plezier terug op het succes van de editie van 2024, die onze partners in staat stelde 12.366 waardevolle momenten te bieden aan kwetsbare of geïsoleerde ouderen.
Samen laten we de solidariteit leven.

 

12.366 Moments de qualité
© Stefan Tabirta

Actualiteiten en evenementen die u kunnen interesseren

Mélopée Chœur de filles

Concert des Cœurs 2026

  • Evenement
  • be.Source
  • Hub
Ter gelegenheid van de 17e editie van haar jaarlijkse Concert des Cœurs, georganiseerd om fondsen in te zamelen voor kwetsbare en sociaal geïsoleerde ouderen, heeft de Stichting be.Source het genoegen het meisjeskoor Mélopée te verwelkomen.
Église Notre-Dame des Victoires au Sablon

92% van de bevraagde ouderen geeft aan dat de acties van de partners van be.Source hun welzijn verbeteren

  • 8 partners
  • 3 focus
Een sociale-impactevaluatie, geïnitieerd en gefinancierd door Stichting be.Source, toont de essentiële rol aan van zeven partnerorganisaties in het behoud van de levenskwaliteit van kwetsbare en/of geïsoleerde ouderen in België.
07 juli 2026

Aftermovie 20 Km door Brussel 2026

  • 8 partners
01 juli 2026